Homelike House

Rudninku G. 13 5, Vilnius City Centre, Vilnius, Litauen - Vis på kortet

Gæster er velkommen til at bo i Homelike House ferieleilighed, mens de besøger Vilnius.

Placering

Lithuanian Energy & Technology Museum in Vilnius ligger 1 km fra denne lejlighed, mens Gediminas' tårn ligger 1,1 km derfra. Centrum for Vilnius kan findes inden for 20-minutters gang. I nærheden Mr. Kebab og Burbulio Vynine kan nås inden for 5 minutter til fods. Helligåndskirken er en af de største attraktioner i området.

Mad & Drikkevarer

Det tager 15 minutter til fods til Vilnius Bus togstation.

Hvorfor vælge Homelike House Vilnius?

Vælg værelse

Vigtigste faciliteter

  • WiFi

General
  • WiFi
1/5

Internet

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

I køkkenet

  • Kedel
  • Tørretumbler
  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

På værelser

  • Dagligstue
  • Patio
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Spisebord

På badeværelset

  • Vaskemaskine
  • Gratis toiletartikler

Enheder

  • Fladskærms TV

Design

  • Parketgulv

Vigtig information

Indtjekning:
fra 14:00 indtil 23:59
Udtjekning:
indtil 11:00
  • Børn og ekstra senge
  • Et barn under 3 år kan overnatte gratis ved brug af den eksisterende opredning.
  • Maksimal kapacitet for ekstra senge på et værelse er 2.

Hvornår bliver du?

Fra USD 34 per nat
Indtjekning 4 Jul 2026
Udtjekning 5 Jul 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af Homelike House Vilnius

Beliggenhed af Homelike House Vilnius

Rudninku G. 13 5, Vilnius City Centre, Vilnius, Litauen

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om Homelike House Vilnius

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 34 per nat
    Indtjekning 4 Jul 2026
    Udtjekning 5 Jul 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    4 Jul 2026
    5 Jul 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Tak for din besked. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    Homelike House
    Indtjekning:
    fra 14:00 indtil 23:59
    Udtjekning:
    indtil 11:00
    • Børn og ekstra senge
    • Et barn under 3 år kan overnatte gratis ved brug af den eksisterende opredning.
    • Maksimal kapacitet for ekstra senge på et værelse er 2.